19 detsember 2005 22:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Koolitervishoius on teoksil ulatuslikud muudatused

Koolitervishoiu korraldamisel on seisukoht, et tuleb järgida koolitervise mudelit, kus on omavahel seotud mitu erinevat valdkonda.

Koolitervishoiu korraldamisel on seisukoht- et tuleb järgidakoolitervise mudelit- kus on omavahel seotud tervishoiuteenus-terviseharidus- kehalise aktiivsuse arendamine- toitlustus-psühholoogiline ja sotsiaalne nõustamine- tervislik koolikeskkond-koolipersonali terviseedendus ning perekonna ja kogukonnakaasamine. Selline laiahaardeline kõikehõlmav mudel nõuabinterdistsiplinaarset lähenemist (<em>vt ka MU nr 21/75-22.11.2005</em>).

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee