MSD Teaduskeskus pakub arstidele taas loengusarja

Ravimifirma Merck Sharp Dohme Eesti Teaduskeskus jätkas aasta alguses arstidele seminaride ja loengute sarja, mis jaotub Tallinna ja Tartu vahel.

Ravimifirma Merck Sharp amp; Dohme Eesti Teaduskeskus jätkas aasta alguses arstidele seminaride ja loengute sarja- mis jaotub Tallinna ja Tartu vahel.

MSD Teaduskeskus asutati seitsme aasta eest- vahepeal katkenud tegevus taaselustati eelmise aasta sügisel- märkis tänavusel avaloengul MSD projektijuht Merike Utt.

Sügishooajal toimus 13 loengut- neist kaheksa Tallinnas rahvusraamatukogus ning viis Tartus Toome konverentsikeskuses. Seitse loengut oli suunatud peamiselt perearstidele ja ülejäänud eriarstidele koostöös erialaseltsidega.

Sel aastal on plaanis korraldada nelikümmend loengut- 25 Tallinnas ja 15 Tartus. Esimese poolaasta programmis on neist 24 loengut. Osalejad saavad taotleda täiendõppe punkte.

Tänavuse avaloengu pidas EBSi õppejõud- psühholoog Anu Virovere teemal “Ärieetikast arstipraktikas”. 11. jaanuaril esinesid rahvusraamatukogus perearstidele TÜ kliinikumi kardioloogiakliiniku rütmihäirete osakonna juhataja Rain Paju teemal “Bradüarütmilise haige käsitlus” ning sama kliiniku direktor ja rütmihäirete osakonna vanemarst-õppejõud Rein Kolk teemal “Tahhüfrekventse arütmiaga haige käsitlus”.

Homme- 18. jaanuaril kell 16 tutvustab aga Põhja-Eesti regionaalhaigla kirurg Tiit Kivistik rahvusraamatukogus eeskätt perearstidele kaasaegset lähenemist alajäsemete veenihaigustele.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.