700 tallinlast näevad taas

10. detsember 2006

Tallinna Linnavalitsuse lisaeelarvega eraldatud kaheksa miljoni krooniga on nägemine taastatud 700 inimesel- 30 linlast on saanud tänu ortopeedilistele liigeseoperatsioonidele tagasi liikumis- ja töövõime.

Linnavalitsus eraldas lisaeelarvest kuus miljonit krooni programmile “2000 tallinlast nägijaks” ja kaks miljonit krooni ortopeediliste kunstliigeste paigaldamiseks- sest nende operatsioonide järjekorrad linnas on aastatepikkused.

Praeguseks on Ida-Tallinna Keskhaiglas sooritatud rohkem kui 700 kaeoperatsiooni ning Lääne-Tallinna Keskhaiglas ortopeedilised operatsioonid 30-le patsiendile vanuses 35-85 eluaastat.

Abilinnapea Merike Martinson ütles- et see on abinõu kõige pakilisema vajaduse leevendamiseks ja seda kavatsetakse jätkata ka järgmisel aastal. “Samal ajal peab Haigekassa jätkama operatsioonide rahastamist senises mahus- ainult sel juhul on aastaks 2008 järjekord likvideeritud-” kinnitas Martinson.<br /><br /><br /> Tallinna pressiteenistus<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.