Humana Estonia annetused aastal 2007

04.01.2008

<br /> Meil on rõõm teatada- et sel aastal annetasid Humana kauplusteketi kliendid meie poodides asuvatesse korjanduskarpidesse Tallinna Lastehaigla Toetusfondile üle kahekümne ühe tuhande krooni- mis on kaks korda enam kui 2006. aastal. Parimad on Mustamäe poe kliendid- kes annetasid aasta jooksul üle kolme tuhande krooni. Tallinna Lastehaigla toetusfondil täitub käesoleval aastal 15 tegevusaastat- annetuskastid Humana kauplustes on üleval ka sel aastal- et igaüks võiks anda oma panuse meie laste tuleviku heaks.

2007. aastal toetasid Humana kauplused rõivaabiga Eesti hooldekodusid- tugikeskuseid ning teisi abivajajaid enam kui 140 tonni rõivaste ja jalanõudega.

Humana Estonia peamiseks missiooniks on toetada arengumaid- 2007. aastal toetasime oma partnereid Angolas- Malaavis ja Mosambiigis kokku enam kui 825 tonni rõivaste ning 31 tonni jalanõudega. Saatsime Aafrikasse 35 suurt merekonteineritäit riideid- mis hoiavad töös õpetajatekolledžeid- tervishoiuprojekte- sealhulgas AIDSi leviku piiramisele suunatud projekte. Samuti koole tänavalastele ja orbudele.

2007. aasta oktoobris selgusid Humana Estonia projektikonkursi võitjad- kokku toetasime ligi poole miljoni krooniga ehk 30 000 euroga kuut haridus- ja tervishoiuprojekti.

Kaunist algavat aastat kõigile heategijaile!

 

Teate edastas:

Mari-Helene Kaber<br /> Ühendus Humana Estonia<br /> ja Humana Sorteerimiskeskus OÜ<br /> Infojuht<br /> 56 612 987<br /><a href="mailto:mari@humanae.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">mari@humanae.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.