Maripuu kohtus arstiteaduse üliõpilastega

Sotsiaalministeerium

Pressiteade- 5. jaanuar 2008

<br /> Sotsiaalminister Maret Maripuu kohtus eile Tartus Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi esindajatega.

Üliõpilased tutvustasid ministrile oma tööd ning tulevikuplaane. Ühiselt arutati- kuidas oleks võimalik omavahel paremini koostööd teha.

Sotsiaalministri sõnul oli kohtumine äärmisel positiivne. „Leidsime- et meil on mitmeid ühiseid kokkupuutepunkte ja võimalusi koostööks-” ütles minister. „Juba praegu teevad arstiüliõpilased väga tänuväärset tööd rahvatervise edendamisel ja HIV/AIDS ennetusel-” lisas Maripuu.

Minister avaldas lootust- et koostöö jätkub kindlasti ka edaspidi.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts tegutseb juba alates 1991. aastast.

 

Lisainfo:

Katrin Täär<br /> EAÜS president<br /><a title="mailto:Katrin.Taar@mail.ee" href="mailto:Katrin.Taar@mail.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Katrin.Taar@mail.ee</span></a>

Eli Lilles<br /> Sotsiaalministeeriumi pressiesindaja<br /> +372 62 69 321<br /> +372 56 988 110<br /><a href="mailto:Eli.Lilles@sm.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Eli.Lilles@sm.ee</span></a><br /><a href="http://www.sm.ee/"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">www.sm.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.