TV3 heategevuskampaaniaga koguti üle poole miljoni krooni

07.01.2007

<br /> Lähedase kaotanud laste toetuseks on TV3 aastalõpu heategevusprojektiga tänaseks kogutud enam kui pool miljonit krooni.

Rahasummat- mis koguti tänu televaatajate toetuskõnedele ning "Võta või jäta" ja "Kes tahab saada miljonäriks?" erisaadetele- kasutatakse kolme leinatoetuslaagri korraldamiseks ning perede toetusgruppide- ja nõustamistöös.

Toetusest väga liigutatud Laste ja Noorte Kriisiprogrammi eestvedaja Maire Riisi sõnul annab heategevusprojekti tugi jõudu ja kindlustunnet veel mitmeks järgnevaks aastaks.

Laste ja Noorte Kriisiprogrammiga toetatakse lähedase pereliikme kaotanud lapsi ja noori ning nende peresid - pakkudes psühholoogilist abi terapeutiliste lastelaagrite ja toetusgruppide kaudu- luues peredele koostöövõrgustikku spetsialistide ja erinevate organisatsioonide vahel ning korraldades täiendkoolitusi.

<a target="_blank" href="http://www.lastekriis.ee/"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">http://www.lastekriis.ee/</span></a>

Alates 12.detsembrist olid TV3 eetris jõulumeeleolus klipid- kus saatejuht Hannes Võrno kutsus kõiki- kel soov teha head- toetama lähedase inimese kaotanud lapsi. Lisaks pakkusid Laste ja Noorte Kriisiprogrammile tuge TV3 aastalõpu erisaated: VÕTA VÕI JÄTA saates osalenud Hannes Võrno andis võidusumma heategevuseks nagu ka miljonimängus nuputanud seriaalinäitlejad.

Laste ja Noorte Kriisiprogrammi toetamiseks sai helistada numbrile 900 7 900- ühe kõne hind oli 50 krooni.

 

Lisainfo:

Annely Adermann<br /> TV3<br /> avalike suhete juht<br /> 6 220 247<br /> 55 562 247<br /><a href="mailto:annely.adermann@tv3.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">annely.adermann@tv3.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.