Tallinnas on muutunud sünnitoetuste maksmise kord

8. jaanuar 2008

<br /> Detsembrikuus muutis Tallinna Linnavolikogu Tallinna linna eelarvest makstavate toetuste maksmise tingimusi- muutus ka sünnitoetuse maksmise alus.

Kui varem piisas sünnitoetuse saamiseks ühe lapsevanema Tallinna registris olemisest- siis alanud aasta 1. juulist makstakse ühekordset lapse sünnitoetust tingimusel- et mõlemad lapsevanemad on rahvastikuregistri andmetel Tallinna linna elanikud enne lapse sündi ning vähemalt üks lapse vanematest on rahvastikuregistri andmetel elanud Tallinnas vähemalt aasta enne lapse sündi. Toetus määratakse raviasutuse või perearsti tõendi alusel- kui lapse sünnitanud ema oli võetud rasedusega arvele enne 12. rasedusnädalat ja olnud arsti regulaarsel jälgimisel. Laps peab rahvastikuregistri andmetel olema Tallinna linna elanik ja elama toetuse taotlejaga ühel aadressil. Samad tingimused kehtivad ka mitmike (kolm ja enam last) sünnitoetuse maksmisel. Mõlema lapsevanema registris olemise nõue ei laiene üksikvanemale.

Tallinna linna sünnitoetus on 5 000 ja mitmike sünnitoetus 100 000 krooni.

Mullu maksti toetust kokku 25 696 000 krooni.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.