W.P. Carey Group omandab PerkinElmer'i uurimisasutuse tööstus-/kontorikinnisvara Soomes

NEW YORK- 9. jaanuar/PRNewswire-FirstCall/ --
Investeerimisettevõte W.P. Carey amp; Co. LLC (osaühing) (New
Yorgi väärtpaberibörsi kood NYSE: WPC) teatas täna- et tema
avalikus omandis mitte-kaubeldav REIT-tütarfirma CPA(R):14 omandas
ligikaudu 10 miljoni euro eest Turus- Soomes asuva uurimisasutuse
tööstus-/kontorikinnisvara.

Rajatis liisitakse pikaajaliselt PerkinElmer- Inc.-i tütarettevõttele Wallac Oy-le. See omandamine on jätkutehing ligikaudu 28 miljoni euro suuruse ostu-tagasiliisimise tehingule lähedalpaikneva uurimis- ja tootmiskinnisvaraga- mis CPA(R):14 PerkinElmer'iga 2001. aastal lõpule viidi. Mõlemad omandid paiknevad Turu "Bio Valley" ("Bio-org") linnaosas- mis on nime saanud laiahaardelise teadus-- äri- ja biotehnoloogiaga seotud teenuste infrastruktuuri järgi.

PerkinElmer on ülemaailmne tehnoloogialiider tervishoiuteaduse turgudel. PerkinElmer tegutseb 125 riigis ning pakub tooteid ja teenuseid reale rakendustele nagu näiteks geneetiline skriinimine- ravimite avastamine ja väljatöötamine- keskkonnamonitooring- toidu ja joogi kvaliteediuuringud- rakubioloogia uuringud ja keemiline analüüs. Turu rajatis on PerkinElmer'i geneetilise skriinimise teenuste peakorter- pakkudes terviklahendust vastsündinute- kliiniliste ja sünnieelsete geneetiliste skriinimiste ja diagnostika jaoks. Suurt osa rajatisest kasutatakse uurimis- ja arendustegevuseks.

"Oleme olnud aktiivsed Soome müügi-tagasiliisimise turul alates meie esimest tehingust PerkinElmer'iga 2001. aatal-" ütles Edward V. LaPuma- W.P. Carey International'i president. "Alates sellest ajast oleme lõpule viinud mitmeid müügi-tagasiliisimise tehinguid üle Soome ning oleme jätkuvalt otsimas uusi perspektiivseid tehinguid. Teise PerkinElmer rajatise omandamine lisab jõudu meie juba olemasolevale ärisuhtele- ühendades kõik kinnisvarad ühe omaniku alla ning suurendades sellega üksuste väärtust pikemas perspektiivis. Teeme meeleldi PerkinElmer'iga ka edaspidi koostööd."

<br /><strong>W. P. Carey amp; Co. LLC</strong>

1973. aastal asutatud W.P. Carey amp; Co. LLC on juhtiv globaalne pika-ajalise puhasliisingu finantseeringu pakkuja ettevõtetele üle maailma. Äriühingu varaline väärtus on ligikaudu 9-7 miljardit USA dollarit (6-8 miljardit eurot) ning 5 miljardit USA dollarit (3-5 miljardit eurot) aktsiakapitalina; äriühingu ja tema CPA(R) sissetulekut genereerivate kinnisvarafondide seeria on spetsialiseerunud ettevõtete ja erakapitalil põhinevate ettevõtete aitamisele- kes soovivad realiseerida oma kinnisvarasse paigutatud kapitali. W.P. Carey Group omab enam kui 850 äri- ja tööstusrajatist 14 riigis- kokku ligikaudu 100 miljonit ruutjalga (30-5 miljonit ruutmeetrit).

www.wpcarey.com

Eraisikud- kes on huvitatud e-posti teel teabe saamisest W.P. Carey edasise tegevuse kohta- saavad registreeruda veebiaadressil www.wpcarey.com/alerts.

See pressiteade sisaldab tulevikku suunatud avaldusi USA Riikliku Väärtpaberiseadustiku tähenduses. Erinevad tegurid võivad põhjustada ettevõtte tegelike tulemuste- suutlikkuse või saavutuste materiaalset erinevust oodatust. Nende riskide seas on trendid ja määratlematud tegurid üldises majanduskliimas; kontori- ja tööstuskinnisvara pakkumine ja nõudlus; intressimäära tasemed; finantseerimisvõimaluste olemasolu ja muud riskid- mis on seotud kinnisvara omandamise ja omamisega- sealhulgas üürnike rendi mittemaksmisest tulenevad riskid või risk- et kulud võivad olla oodatust suuremad. Lisateavet tegurite kohta- mis võivad mõjutada ettevõtte tulemusi- leiab ettevõtte aruannetest Väärtpaberi- ja Börsikomisjonile (Securities and Exchange Commission).

 

ETTEVÕTTE KONTAKTANDMED:

Kristina McMenamin<br /> W. P. Carey amp; Co. LLC<br /> +1-212-492-8995<br /><a href="mailto:kmcmenamin@wpcarey.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">kmcmenamin@wpcarey.com</span></a>

PRESSI KONTAKTID:<br /> Nicole Marino<br /> Financial Dynamics<br /> Telefon: +44-0-207-269-7238<br /><a href="mailto:nicole.marino@fd.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">nicole.marino@fd.com</span></a>

Veebisait: http://www.wpcarey.com<br /><a target="_blank" href="http://www.wpcarey.com/alerts"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none"> http://www.wpcarey.com/alerts</span></a>

Allikas: W. P. Carey amp; Co. LLC

Kristina McMenamin ettevõttest W. P. Carey amp; Co. LLC-<br /> +1-212-492-8995- <a href="mailto:kmcmenamin@wpcarey.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">kmcmenamin@wpcarey.com</span></a>; Nicole Marino ettevõttest<br /> Financial Dynamics ettevõtte W. P. Carey amp; Co. LLC esindajana-<br /> +44-0-207-269-7238- <a href="mailto:nicole.marino@fd.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">nicole.marino@fd.com</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.