Martinson alustas ringkäiku linnaosades

10. jaanuar 2008

<br /> Abilinnapea Merike Martinson alustas ringkäiku Tallinna linnaosades- et saada ülevaade sealsete sotsiaalhoolekande- ja tervishoiuasutuste praegusest tööst.

Asudes 2005. aasta lõpul abilinnapea kohale tutvus Merike Martinson põhjalikult linnaosade sotsiaalhoolekandeosakondade ning linna hallatavate hoolekande- ja tervishoiuasutustega. "Vahepeal oleme vastu võtnud mitmed olulised dokumendid - sotsiaalhoolekande arengukava aastani 2010 koos tegevuskavaga- tervishoiuarengukava aastani 2015- peatselt kinnitatakse rahvastiku tervise arengukava. See tähendab uusi tegevussuundi ja uuendusi ning minu külastuste eesmärgiks on muudatustega tutvuda-" rääkis abilinnapea. Esimeseks linnaosaks on Martinson valinud Põhja-Tallinna ning äsja külastas ta Kopli kolme perearstikeskust Sõle 62. "Kuna linn hakkab peatselt välja maksma esmaseid toetusi perearstidele- tahtsin kontrollida keskuste olme- ja renditingimusi- et toetus läheks ikka õigesse kohta-" ütles abilinnapea.

Tallinn on oma eelarves viimasel kahel aastal suurendanud sotsiaalhoolekandele ja tervishoiule eraldatavat raha 62 %- tänavuses eelarves on see summa 431 miljonit krooni.

<br /> Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.