SIIBER: Nende jõulude kink oli süüfilis

Ameerika firma Giant Microbes paiskas enne jõule müüki komplekti kaisuloomi, mis kujutasid suuri ja pehmeid mikroobe ning igat sorti satikaid. Just neid, millega arstid igapäevatöös võitlevad.

Ameerika firma Giant Microbes paiskas enne jõule müüki komplekti kaisuloomi- mis kujutasid suuri ja pehmeid mikroobe ning igat sorti satikaid. Just neid- millega arstid igapäevatöös võitlevad.

Sellise lähenemisega soovis firma tekitada uudsed müügihitid jõulude ajaks. Sest kes ei tahaks endale süüfilist kaissu võtta või mononukleoosile head-ööd-musi anda!

Kaisuloomad polnud algselt jõuluhitiks mõeldud- need leiutati viis aastat tagasi eelkõige lastele õppevahendiks. Kuid ühel hetkel märkas firma- et aina rohkem täiskasvanuid ostab hea meelega kingituseks salmonellat- sügelisi või katku. Nii saidki nende jõulude ajal paljud oma partnerilt kingituseks herpese.

Iga loomakesega on kaasas ka pisike isikukirjeldus ning pärispilt. Näiteks ebola-kaisuka kirjeldus kõlab nii: “1976. aastast- mil ta avastati- on ta kõikide mikroobide Tyrannosaurus Rex!” Või  sinivetikanukk: “Lähed basseinipeole? Ole ettevaatlik- need poisid võivad sind jälitada- kui sa pole vee puhtuses kindel!”

Möödunud jõulude ajal kehtis hind 90 krooni ühe bakteri eest. Nii et kui teie haiglas pole veel MRSAd- siis õppeesmärgil võite endale ühe eluka lombi tagant tellida.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.