Martinson: heategevuse haare peab laienema

16. jaanuar 2008

<br /> Tallinna Lastehaigla Toetusfondi liige abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on heategevuse- sealhulgas ka lastehaigla toetusfondi eesmärgid praeguseks muutunud ja vajadused tehnika hankimiseks vähenenud.

Täna 15. aastapäeva tähistava Tallinna Lastehaigla Toetusfondi rajanud Merike Martinson meenutas- et heategevus aitas taasiseseisvuse esimestel aastatel haiglal mahajäämust ületada ning isegi laste elusid päästa. "Vajasime ravimeid ja tehnikat- abi renoveerimisel- personali väliskoolitust ja heategevuse panus oli toona tohutu. Nüüdseks on olukord muutunud- haigla kaasajastatud ning vajadused hoopis teised-" ütles Martinson- kes juhib ühtlasi Tallinna Lastehaigla nõukogu. Tema nägemusel tuleks Tallinna Lastehaigla Toetusfondil teiste lastele suunatud heategevusfondidega õlad kokku panna ja haaret laiendada.

"Näiteks laste vaimse tervisega seonduv- eeskätt sõltlusriskid- mis on kujunenud riiklikus probleemiks- vajaks rohkem tähelepanu ja toetust-" lisas Martinson.

Tema sõnul on enamik heategevusprojektidest Tallinnas suunatud tervishoidu- kuid enam vajaks abi ka sotsiaalvaldkond.

Tallinna Lastehaigla Toetusfond tähistab täna oma 15. sünnipäeva konverentsiga "Heategu tulevikku" Noorsoo- ja Nukuteatris.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.