Innovatsiooni-alased investeeringud Euroopas

( BW)(CA-MEDTECH-INSIGHT) Medtech Insight ja Windhover
Information teatavad peatselt toimuvast konverentsist "Investment
In Innovation (In3) Europe" ("Innovatsiooni-alased investeeringud
Euroopas")- mis keskendub varaste ning hiliste etappide
investeeringutele meditsiinitehnoloogiasse ning valdkonnasisesele
partnerlusele 29.-30. aprillil 2008.a. Pariis- Prantsusmaa-
hotellis Hilton Paris

NEWPORT BEACH- Kalifornia--(BUSINESS WIRE) -M 17. jaanuar 2008.a--Medtech Insight- ettevõtte Windhover Information Inc. allüksus ning juhtiv infoedastaja meditsiiniseadmete tööstuses korraldab konverentsi "Investment In Innovation (In3) Europe"- mis toimub 29.-30. aprillil 2008.a hotellis Hilton Paris Pariisis Prantsusmaal.

In3 Europe - ettevõtte juba 30. In3 konverents - esitleb enam kui 30 paljulubavat alles tegevust alustavat meditsiiniseadmete firmat kogu maailmast ettevõtete juhtkonnaliikmetele- kes vastutavad arendustegevuse ja investeeringute eest maailma juhtivates meditsiinitehnika ja tervishoiuinvesteeringute ettevõtetes- et leida rahastajaid või strateegilisi partnereid. Informatsiooni ürituse kohta uuendatakse regulaarselt In3 Europe koduleheküljel aadressiga www.windhover.com/in3europe08.

Esitlused hoolikalt valitud kõige innovatiivsematelt ettevõtetelt- nii äsja asutatud kui ka juba edukatelt- hõlmavad laia valikut kiirelt kasvavatest seadmevaldkondadest- sealhulgas südame- ja veresoonkonna ravi- diagnostika- sekkuv kardioloogia- diagnostika- ravimite annustamine- piltkujutised- minimaalselt invasiivne kirurgia- nanotehnoloogia- neurostimulatsioon- onkoloogia- ortopeedia ja selgroo ravi- perifeervaskulaarne meditsiin- tüvirakud- rabandusejärgne ravi- koetehnoloogia- haavade ravi ja paljud teised.

In3 Euroopa formaat hõlmab 10-minutilisi esitlusi iga esitletava ettevõtte kohta mõne selle juhtivtöötaja poolt kõigi meie osalejate ees- millele järgnevad kohe näost näkku kohtumised huvitatud potentsiaalsete partneritega selleks eraldatud ruumides. Üritusel saab kuulata ka kõnesid seadmetetööstuse arvamusliidritelt konverentsi üldruumis; informatiivseid ja interaktiivseid paneeldiskussioone laial valikul teemadest- mis puudutavad innovatsiooni ja investeeringuid meditsiinitehnoloogia valdkonnas Ameerika Ühendriikides- Euroopas ja teistes piirkondades; toimuvad vastuvõtud end esitlevate ettevõtete poolt- arendamaks omavahelist suhtlust ning näitamaks oma tooteid; samuti ka harivad töötoad.

Medtech Insight ja selle emaettevõte Windhover Information on kujundanud endale maine kogu maailmas kõrgekvaliteediliste seminaride ja konverentside korraldajana nõudlikele juhtivtöötajatele meditsiiniseadmete- diagnostika- biotehnoloogia ja farmaatsiatööstuse valdkonnas ning investoritele- et need võiksid kohtuda ning välja sõeluda perspektiivikaid tegevust alustavaid biotehnoloogia-ettevõtteid- mis vajavad rahastajaid- uusi omanikke ja/või strateegilisi partnereid. Samuti on üritused sobivad- suhtlemaks antud valdkonnas oluliste otsustajatega. Viimase 7 aasta jooksul on enam kui 1350 tõusvat meditsiinitehnika ettevõtet eksponaadina ja enam kui 7200 osalejat võtnud osa In3 üritustest.

In3 Europe on üritus- kust peavad osalema kõik- kes on huvitatud arenevast meditsiinitehnikast- mis mõjutab meditsiinitehnika maailmaturgu. Osalemiseks regustreerumiseks- või ka juhul kui teie ettevõte on huvitatud osalemast eksponaadina- helistage palun Kristy Grimesile Medtech Insightis numbril 480-985-9512 või USAs helistades tasuta numbrile 888-202-5939 või registreeruge Medtech Insighti koduleheküljel www.windhover.com/in3europe08. Varakult registreerunute osalemistasu 1295 dollarit (400 dollarit tavahinnast odavam) tähtajaks on 16. veebruar 2008.a.

Medtech Insight ja Windhover Information korraldavad ka oma konverentsi "Investment In Innovation (In3) Summit" (Innovatsiooni-alaste investeeringute tippkohtumine) San Franciscos Kalifornia osariigis 17.-19. juunil- kus esitletakse enam kui 50 meditsiinitehnoloogia ettevõtet paralleelselt kolmes erialasektsioonis; samuti ka nende "In3 East" (Idaranniku In3) konverentsi Bostonis Massachusettsi osariigis 22.-24. oktoobril. Täiendavat teavet nende ürituste kohta saate- kui helistate Medtech Insighti või külastate ettevõtte kodulehte aadressil www.medtechinsight.com.

<br /><strong>Informatsioon Medtech Insighti kohta</strong>

Medtech Insight- ettevõtte Windhover Information Inc. allüksus- on meditsiinitehnoloogiaturul juhtiv majandusvaldkonna ja turuinfo edastaja. Saamaks teada rohkemat ettevõtte toodete ning teenuste kohta- külastage palun kodulehekülge aadressil www.medtechinsight.com.

 

KONTAKT: Medtech Insight- ettevõtte Windhover Information Inc. allüksus<br /> Kristy Grimes- 480-985-9512<br /> või 888-202-5939 tasuta number USAs<br /><a href="mailto:kristy@medtechinsight.com"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">kristy@medtechinsight.com</span></a><br /> www.medtechinsight.com<br /> www.windhover.com

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.