Role Kliiniku individuaalse toitumise programmiga liitus 2007. aastal pea 2000 inimest

18.01.2008

<br /> 2007. aastal liitus professor Adik Levini juhitud Role Kliiniku individuaalse toitumise programmiga 1935 inimest. Kliiniku tänavune eesmärk on aidata vähemalt 2500 klienti- tutvustada oma teenuseid ka Soomes ning jätkata Eesti meditsiinitöötajate koolitamist varjatud toidutalumatuse teemal.

"Lõppenud aastal oli märkimisväärseks trendiks eeskätt noorte klientide osakaal- kes liitusid programmiga- et ennetada haigusi ning parandada oma elu- ja tervise kvaliteeti-" ütles professor ja Role Kliiniku teaduslik juhendaja Adik Levin. "2007. aastal ühines meie programmiga kokku 1935 inimest vanusevahemikus kuuendast elukuust kuni 80. eluaastani - nende seas ligi 500 meest ja 100 last. Üle poolte uutest patsientidest ühinesid programmiga meie teenuseid juba kasutavate klientide soovitusel."

"Lisaks noortele on viimasel ajal Role programmiga liitunud üha rohkem inimesi- kel on tõsised tervisehäired nagu näiteks hüpertoonia ja teised südame ja vereringesüsteemi haigused- seedetrakti häired- liigesepõletikud ning endokrinoloogilised haigused. Lisaks neile on programmist abi saanud allergikud ja ülekaalulised-" lisas Adik Levin.

Role Kliiniku spetsialistid- keda dr Marina Rozenshteyn on eelnevatel aastatel koolitanud- jagasid 2007. aastal infot varjatud toidutalumatuse teema kohta lisaks klientidele ka Eesti meditsiinitöötajatele. Loenguid ja muid koolitusüritusi korraldati näiteks perearstidele ja nende juures töötavatele õdedele.

"Viimasel kolmel aastal on huvi individuaalse toitumise programmi vastu kasvanud- mis näitab- et paljud inimesed suhtuvad programmi kui ühte tervisliku eluviisi tähtsaimatest komponentidest-" sõnas Adik Levin. "Kõigepealt tuleb tõesti tähelepanu pöörata oma toitumisele ja sellega seotud võimalikele varjatud probleemidele ning alles siis tegeleda liikumise ja näiteks erinevate spaa-protseduuridega."

Et identifitseerida individuaalne varjatud toidutalumatus ja alustada sellega nõrgenenud inimese organismi immuunsüsteemi taastamine- testitakse Kliiniku klientide veri Ühendriikides valmistatud ja Euroopa Liidus sertifitseeritud igG ELISA testiga. Testi tulemused analüüsitakse arsti poolt ning selle alusel koostatakse individuaalne toitumisprogramm- mis tagab parema elu- ja tervise kvaliteedi ning normaalse kehakaalu.

Role Kliinik- mis asub Tallinnas aadressil Ahtri tänav 6A- pakub lisaks individuaalsele toitumisprogrammile ka eriarstide teenuseid. Kliinikus töötab pediaater- endokrinoloog- gastroenteroloog- pulmonoloog-allergoloog- neuroloog- ortopeed- psühhoterapeut- logopeed ning seal pakutakse ka taastusravi teenust.

 

Lisainformatsioon:

Dr Adik Levin<br /> OÜ Role teaduslik juhendaja<br /> Tel 6 264 230<br /> E-mail: <a href="mailto:Info@role.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Info@role.ee</span></a> / <a href="mailto:adik@stv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">adik@stv.ee</span></a>

Silvia Kübar<br /><a href="mailto:silvia.kybar@powerhouse.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">silvia.kybar@powerhouse.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.