Miljonisadu kogus heategevusprojektidele 1-7 miljonit krooni

23. jaanuar 2008

nr 11

<br /> Aasta aega väldanud Miljonisaju programmi raames said toetust Hansapanga klientidelt enim hääli kogunud 16 projekti. Ülajäänud kampaania raames kogunenud raha - 3-9 miljonit krooni - jagunes loosi abil aktiivselt Hansapanga elektroonilisi kanaleid kasutavate klientide vahel.

2007.aasta jooksul anti Hansa netipangas erinevate heategevusprojektide poolt 179 900 häält. Läbi nelja kvartali olid kõige populaarsemad heategevuslikud projektid MTÜ Vanurite Eneseabi- ja Nõustamise Ühingu projekt vanavanemate fondi loomiseks- et seeläbi abistada vanavanemaid- kes kasvatavad üksi vanemliku hoolitsuseta või orvuks jäänud lapselapsi (285 207 krooni)- MTÜ Händikäpp projekt- mille eesmärgiks oli korraldada puuetega noortele koolitussari "Puudega ärimaailmas" (206 017 krooni)- MTÜ Caritas projekt lastekodulaste huviringide toetuseks (185 864 krooni) ja MTÜ Avatud Värav- kes kogus raha Kiikla lastekodulastele käsitööklassi rajamiseks (171 187 krooni).

"Aasta aega väldanud programm näitas meile- et Hansapanga kliendile pakub heategevus vägagi suurt huvi ning kindlasti leiame ka edaspidi võimalusi- kuidas toetada erinevaid jätkusuutlike kodanikualgatuslikke organisatsioone ja nende projekte-" sõnas Hansapanga sotsiaalse vastutuse valdkonna juht Maris Ojamuru "Ligemale 180 000 häält on selgeks tunnistuseks sellest- et Eesti inimesed peavad heategevust oluliseks ning on valmis sellele nii aega kui raha pühendama."

"Programm võimaldas ühelt poolt aidata kaasa just nende heategevusprojektide teoks saamisele- mida inimesed kõige olulisemaks peavad ja teisalt pakkus aktiivsetele klientidele meeldiva üllatuse rahavõidu näol-" ütles Hansapanga jaepanganduse tegevdirektor Margus Rink. Lisaks juba mainitud projektidele said aasta jooksul klientidelt enim hääli ja pangalt toetust näiteks Viljandi pärimusmuusika keskus- keskkonnasäästliku elustiili õpetamiseks raha kogunud MTÜ Eesti Taaskasutuskeskus- samuti Eesti Seksuaaltervise Liidu projekt venekeelse internetinõustamise korraldamiseks seksuaaltervise valdkonnas ja MTÜ Eesti Vähiliit.

Alates kolmandast kvartalist oli kõigil klientidel võimalus lisaks pangapoolse toetussumma jagamisele annetada ka ise oma lemmikprojekti toetuseks. Seda võimalust kasutas ligi 3500 eraklienti- kes toetasid eelistatud projekte ligi 250 000 krooniga.

Hääletuses osalenud heategevusprojektid aitas programmi jaoks välja valida Heateo Sihtasutus.

Hansapanga Miljonisaju näol oli tegu programmiga- mille puhul Hansapank maksis iga erakliendi pangakaardi makse ja hanza.neti ülekande pealt 5 senti Miljonisaju võidufondi. Miljonisaju fondi kujunemist oli võimalik jälgida Hansa netipanga avalehel ja Miljonisaju erilehel internetis.

Miljonisaju võidufondi väljaloosimises osalesid automaatselt kõik panga aktiivsest arveldajast erakliendid- kellel oli Hansapanga pangakaart ja internetipanga leping- kes tegid jooksvas kvartalis vähemalt 30 elektroonilist tehingut (maksnud pangakaardiga- teinud makseid hanza.netis- otse- või püsikorraldusega) ning kelle kontole Hansapangas laekusid regulaarselt maksed juriidiliselt isikult - näiteks palk või pension.

 

Kristi Künnapas<br /> Hansapanga pressiesindaja<br /> tel. 888 1198<br /> mob. 56 215672<br /> e-post. <a href="mailto:kristi.kynnapas@hansa.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">kristi.kynnapas@hansa.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.