Tallinnas saavad sügava puudega täiskasvanud intervallhooldust

23. jaanuar 2008

<br /> Päevakeskus Käo Täiskasvanute keskus pakub intervallhoiu teenust raske ja sügava vaimu-ning liitpuudega täiskasvanutele alates 18. eluaastast.

Teenust osutatakse Päevakeskus Käo Täiskasvanute keskuses Võidujooksu 18 / Pae 37 isikule- kes vajab ööpäevaringset hooldamist ja kõrvalabi. Ühele kliendile on teenus ette nähtud maksimaalselt kolm nädalat aastas- neist suvekuudel kuni kaks nädalat. Korraga võetakse intervallhooldusele kuni viis Tallinna raske ja sügava vaimu- ning liitpuudega isikut. Vastunäidustuseks on nakkushaigused- statsionaarset ravi vajav haigus või üliagressiivsus- mis on ohtlik töötajatele ja teistele klientidele.

Intervallhooldusele saamiseks tuleb esitada Käo Täiskasvanute keskuse sotsiaaltöötajale avaldus- isikuttõendava dokumendi koopia- rehabilitatsiooniplaan- arstitõend- näidates ära isiku nakkusohtlikkuse ja meditsiinilised erivajadused. Eelnevalt viiakse keskuses läbi intervjuu kliendi erivajaduste täpsustamiseks. Intervallhoolduse kulud kannab Tallinna linn- omaosalustasu on 125 krooni ööpäevas- sisaldades toitlustuskulusid ja majutust. Registreerimine: Silvia Looveer tel 672 0696- e-post: <a href="mailto:silvia@kaokeskus.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">silvia@kaokeskus.ee</span></a>

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.