Jürgenson Perearstikeskus Mustamäel kolis uutesse ruumidesse

28. jaanuar 2008

<br /> Seni Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuses töötanud Jürgenson Perearstikeskus kolis uutesse ruumidesse Sõpruse pst 179/181.

Keskuse perearsti Tiina Jürgensoni sõnul on uued 130 m² suurused ruumid varasemast avaramad ning mugavamad nii patsientidele kui personalile. "Esmatasandi arstiabi osutavale asutusele on vajalik investeering seotud suure riskiga- kuna peame kvaliteeti väga oluliseks- oleme selle riski täna võtnud. Võimalusel kavatseme edaspidi pakkuma hakata erinevaid tervist parandavat/taastavat teenust- näiteks väikelaste arengus väga olulist liikumistegevust- taastusravi vms-" ütles Jürgenson.

Rendileping Mustamäe LOV-iga on sõlmitud kümneks aastaks.

Viis aastat tagasi tööle asunud Jürgenson Perearstikeskuse arstid võtavad patsiente vastu esmaspäeval- kolmapäeval ja reedel kell 8-16- teisipäeval ja neljapäeval kell 10-18.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.