TSITAATE:

"Imestamisväärselt palju delikaatseid terviseandmeid
pajatavad haiged ise oma kaashaigetele- põetajatele ja tuttavatele
isegi linnaliinibussis. Delikaatseid andmeid lekib haiglapalatis
mõnikord ikka veel ka nn suure visiidi ajal- kui arstid arutavad
patsiendi haiguslugu omavahel teis(t)e haige(te)
juuresolekul.” 
Tõnu Peets-

Eesti Reumatoloogia Seltsi esimees (Eesti Päevaleht-
22.01.2008)

<br /><strong>"Meil on nõrgad lõualuud- pisikesed hambad ja väike sisikond- aga hiigelaju. See aju vajab tõhusaks funktsioneerimiseks lisaks kaloritele meeletul hulgal infot. Kuidas teda toita nii- et ta suudaks lisaks analüüsimisele ka sünteesida?”<br /></strong>Toomas Paul-<br /> esseist (Postimehe lisa AK- 19.01.2008)

<br /><strong>"Teame ju- et palgatõus on avaliku sektori puhul oluliselt seotud avaliku arvamusega sellest- kas õde ikka väärib oma töö eest teatud tasu.”<br /></strong>Ester Pruuden-<br /> Eesti Õdede Liidu president (Eesti Õde- detsember 2007)

<br /><strong>"Toiduainetehnoloogia püüab sammu pidada tehnikakaupade tehnoloogiate arenguga. Arvestamata jääb aga tõsiasi- et meie veresooned ja südame ehitus on jäänud endiselt kiviaegse inimorganismi tasemele- evolutsioon on aeglasem kui tehnika areng.”<br /></strong>Tiiu Vihalemm-<br /> Tartu ülikooli biokeemik ja toitumisteadlane (Postimees- 23.01.2008)

<br /><strong>"India on must maa ja seal peab olema ettevaatlik.”<br /></strong>Rita Pihlak-<br /> Tartu ülikooli kliinikumi nakkusosakonna arst-õppejõud (Postimees- 19.01.2008)

<br /><strong>"Praeguses olukorras peavad arstid harjuma mõttega- et üks patsiendiõiguse fundamentaalseid teese on õigus arstile valetada.”<br /></strong>Indrek Oro- <br /> onkoloog (Perearst- november 2007)

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.