Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu valis tagasi juhatuse kaks liiget

31. jaanuar 2008

<br /> 30. jaanuaril oli koos Ida-Tallinna Keskhaigla nõukogu- kes kuulas ära juhatuse ettekande 2007. aasta esialgsetest majandustulemustest ja võttis selle teadmiseks.

Seoses kahe juhatuse liikme ametiaja lõppemisega kinnitas nõukogu vastavalt juhatuse esimehe ettepanekule Ida-Tallinna Keskhaigla juhatuse liikme-õendusjuhi Ülle Rohi ja juhatuse liikme-finantsjuhi Kuldar Kuremaa ametiaega uueks 3-aastaseks tähtajaks. Uus ametiaeg algab õendusjuhil 14. veebruarist 2008. a ja finantsjuhil 7. märtsist 2008. a.

Ida-Tallinna Keskhaigla asutati 23. augustil 2001 Tallinna Magdaleena Haigla- Tallinna Keskhaigla- Tallinna Hooldushaigla- Tallinna Järve Haigla- Tallinna Tõnismäe Polikliiniku ja Tallinna Mäekalda Polikliiniku ühendamisel.

6 aastaga on Ida-Tallinna Keskhaiglast saanud ühtne ja hästitoimiv raviasutus- kus parima tervishoiuteenuse osutamise nimel töötab üle 1800 inimese.

 

Lisainfo:

Svea Talving<br /> turundusjuht<br /> Ida-Tallinna Keskhaigla<br /> 5012309

Anu Pärn<br /><a href="mailto:anu.parn@itk.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">anu.parn@itk.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.