Pelgurannas avatakse sotsiaalkeskuse filiaal

1. veebruar 2008

<br /><strong>PRESSIKUTSE</strong>

Esmaspäeval- 4.veebruaril kell 12 avatakse Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse filiaal aadressil Madala 3- mille ruumid on projekteeritud ja kohandatud eakatele ja puudega inimestele tervisevõimlemiseks.

Seni toimus tervisevõimlemine Maleva 2a asuva Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse fuajees. Sotsiaalkeskuses käib kaks korda nädalas koos 16 tervisevõimlemise rühma- kokku 148 inimest. Grupid on komplekteeritud vastavalt klientide tervislikule seisundile perearstide poolt väljastatud tõendi põhjal- toimub ka individuaalne võimlemine.

Vastses filiaalis saab mõõta vererõhku- lugeda värskeid ajalehti- vaadata telerit- on võimalik kasutada internetti. Uued ruumid pindalaga ca 370 m² paiknevad kahel korrusel- nende projekteerimise ja ümberehitamise maksumus oli 5-2 miljonit krooni. Tööd teostas Raketis Grupp OÜ.

Põhja-Tallinna Sotsiaalkeskuse ruumides Maleva 2a töötavad edasi huviringid - erinevad käsitöö-- keeleõpperingid ning klubid- samuti osutatakse mitmeid teenuseid nagu pesupesemine ja - kuivatamine- saun- dušš- juuksuriteenused- pediküür- massaaž; töötab laste päevakeskus.

Informatsiooni huvitegevuse- tervisevõimlemise ja teenuste kohta saab telefonidel 6610697 Madala tn 3 ja 6117646 Maleva 2a.

 

Raepress<br /><a href="mailto:Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee"><span style="color: windowtext; text-decoration: none; text-underline: none">Tallinnapressiteenistus@tallinnlv.ee</span></a>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.