6. veebruar 2008
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Rapla perearstid ootavad sügiseks residenti

Rapla Rapla Praegu on Rapla perearstikeskuses neli arsti- kellele kõigil üle 2000sed nimistud. Samuti veel üks FIE samas kõrval- kuid ka tema nimistu on üle 2000. Rapla Perearstikeskuse perearsti Maarika Kulli nimistus on 2500 inimest ja ta oleks suurima rõõmuga nõus endale tuhat nime vähem jätma. Rahaliselt see talle suurt lööki ei anna- kuna lisaks Kullile moodustavad veel kolm perearsti osaühingu ja nende arveldamine toimub ühiselt. „Nimistud on meil ikka eraldi- aga kui mul pearahast puudu jääb- siis saan teistelt-“ ütleb Kull. Grupipraksis ongi nii finantsiliselt kui ka töökorralduslikult parem- kuna annab vabamad käed. Ka ülejäänud kolmel perearstil on perearstikeskuses üle 2000 nimega nimistud- kuid Kull on optimistlik ja loodab- et alates sügisest saavad nad endale praksisesse residendi abiks. „Päris kindel lootus on-“ ütleb Kull.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee