1. aprill 2008
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Doonororganid kandsid endas vähki

USAs New Yorgis said neli patsienti koos doonororganitega ka vähihaiguse- vahendas Postimees. Neljast organisiirdamisoperatsiooni läbinust kaks on juba surnud ja kaks võitlevad lümfivähiga- kirjutab foxnews.com. Kõik neli said uued organid aasta tagasi 15-aastaselt surnud Alex Koehnilt. Arstid ütlesid Alexi vanematele- et nende poeg suri peaajupõletiku tagajärjel. Tegelikult suri noormees aga diagnoosimatu lümfivähi tõttu.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee