Prügiaktsioonis osalev arst võiks endast koordinaatorile teatada

Prügikoristusaktsiooni “Teeme ära 2008” võib pidada suhteliselt turvaliseks ettevõtmiseks, kuid korraldajad paluvad kindluse mõttes endast teada anda arstidel, kes üle-Eestilises ettevõtmises osalevad. Vajadusel saaks neilt siis nõu ja abi paluda.

Prügikoristusaktsiooni “Teeme ära 2008” võib pidada suhteliselt turvaliseks ettevõtmiseks- kuid korraldajad paluvad kindluse mõttes endast teada anda arstidel- kes üle-Eestilises ettevõtmises osalevad. Vajadusel saaks neilt siis nõu ja abi paluda.<br /> “Üldjoontes usume- et Eesti meedikud suudavad ka 3. mail vajaduse korral operatiivselt tegutseda- aga et riske natuke hajutada- oleme pöördunud Eesti Arstide Liidu ja Eesti Perearstide Seltsi liikmete poole üleskutsega meile koristuspäeva raames tuge pakkuda-” rääkis kodanikualgatuse “Teeme ära 2008” meediajuht Tiina Urm.<br /> Ühenduste liikmetele saadeti e-kiri- kus paluti prügi koristamisel osalevatel arstidel teatada enda kontaktandmed kohalikele koordinaatoritele- et oleks võimalik vajadusel arstidelt nõu küsida või neid kiiresti appi kutsuda.<br /> Enne koristuspäeva ning  koristuspäeval jagatakse vabatahtlikele juhendeid ja nõuandeid- kuidas võimalikult ohutult tegutseda. Inimesi kutsutakse eelnevalt üles ennast difteeria ja teetanuse vastu vaktsineerima- kui nad seda teinud ei ole- ning võtma tarvitusele  kõik kaitseabinõud puuginakkuste ennetamiseks.

<strong>Peep Talimaa</strong>

Pikemalt loe paberlehest

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.