Ka uues linnakus jagatakse kabinetti

Kuigi Maarjamõisa meditsiinilinnaku esimene etapp toob juurde pea 30 000 ruutmeetrit, ei saa sealgi iga töötaja endale eraldi tööruumi

<em>Arvo Uustalu</em><br /><br /><strong>On tõenäoline- et uue linnaku naistekliinikus hakkavad hingehoidja- psühholoog ja jurist sama kabinetti kasutama. Naistekliiniku hingehoidja Naatan Haamer ütles- et see tekitab probleeme- kui koormused suurenevad.</strong><br /> Haamer rääkis- et nad jagavad ka praegu Toomemäel psühholoogi ja juristiga ühte ruumi. “Oleme siiani graafiku alusel hakkama saanud. Seda enam- et jurist on siiani suure osa ajast kantseleis töötanud-” selgitas ta ja lisas- et  kui töökoormus suureneb- võib ruumi kasutamise graafik pingeliseks minna. Samas ei tea ta veel- kui suur tulevane kabinet saab olema. “Loodetavasti mahub sinna ikka neli-viis inimest- kuna psühholoogilist nõustamist ja hingehoidu võib korraga vajada terve perekond-” hindas Haamer.<br /> Jagavad ka rikkamad<br /> Meditsiinilinnaku projektijuhi Toomas Kivastiku sõnul on paratamatus- et kabinette tuleb jagada. Nõnda tehakse ka meist oluliselt rikkamates maades. On veel plaan teha Puusepa 2 hoonesse edaspidi administratiivruume.<br /> “Projekteerija ja ehitaja teevad ruumid nõnda nagu soovitakse- kuidas neid ruume kasutama hakatakse ja milline on  töökorraldus- see on juba kliinikute otsustada. Kliinikud on erinevad ja projekteerimise käigus on muudatusi tehtud nõnda palju- et nende täpset arvu ei oskagi öelda. Mida varasem oli muudatus- seda odavam see tuli-” selgitas Kivastik.<br /> Kõige suurem muudatuste tegemise vabadus oli eskiisprojekti koostamise ajal 2004. aastal ja eelprojekti staadiumis 2005. aastal. Aga ümberkorraldusi tehti ka põhi- ja tööprojekti ajal.<br /> “Näiteks tööprojekti staadiumis viisime intensiivravi osakonnas sisse muudatuse- millega muutus kogu G-hoone fassaad-” rääkis Kivastik ja lisas- et väga suured muudatused võrreldes algsega toimusid ka radioloogiaosakonnas.

<em>Pikemalt loe edasi paberlehest</em>

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.