Ketlin Beljaev • 14. juuli 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Raseduse ajal suitsetamine tõstab sünnidefekti riski poole võrra

Raseduse ajal suitsetavatel või suitsetajatega pidevalt ühes ruumis viibivatel naistel suureneb oht sünnitada jänesemokaga laps.

Kaasasündinud huule- ja suulaelõhe on ka enamlevinud sünnidefektid, vahendas Eesti Päevaleht Online. Tõenäosus, et osa suulaest ja huulest ei kasva kokku ning arenevad erinevalt, on suurem viienda ja üheksanda rasedusnädala vahelisel ajal, selgub värskest Norras läbiviidud uuringust.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee