5. august 2008
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Lääne-Tallinna Keskhaigla sai tunnustuse „Edasipürgiv Organisatsioon“

LTKH osales juhtimiskvaliteedi protsessis “Edasipürgiv Organisatsioon/ EFQM Levels of Excellence, Committed to Excellence(C2E)” ja pärast valideerimist omistati organisatsioonile tunnustus "Edasipürgiv organisatsioon".

"See on tunnustus meie tublidele töötajatele. Iga tegevus haiglas on oluline eelkõige meie endi jaoks ja kui ka kõrvaltvaatajad nendele positiivse hinnangu annavad, siis see lisab kindlust, et oleme õigel teel ja loomulikult motiveerib ka edasi pürgima," selgitas LTKH juhatuse esimees Boris Kirt " Esimene samm on astutud ja töö läheb edasi juhtimiskvaliteedi parandamiseks optimeerides patsiendile suunatud tegevusi, tõstes ressursside kasutamise efektiivsust, parendades infokorraldust ja luues ühtset personalipoliitikat."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee