Studio Moderna OÜ annetab 100 Kosmodiski

Studio Moderna OÜ kingib Jõgeva
hooldekodule "Elukaar" 12-aastaseks sünnipäevaks 100 Kosmodisk Classic
seljamasseerijat. Ametlik üleandmine toimub reedel 15.08. kell 14:00
hooldekodus.

Kosmodiski bränd annab oma kõikidele toodetele 30–päevase rahatagastusgarantii juhul, kui toode klienti ei rahulda. Kosmodiski tootejuhi Marian Pariisi sõnul on aasta viimase jooksul laekunud mõned Kosmodiskid tagastustena, mida ei saa enam müüa, kuid toodete kvaliteet on sama kõrge kui uutel. Studio Moderna lasi oma kuludega tagastatud Kosmodisk Classicud puhastada ning kinkis need Jõgeva Hooldekodule „Elukaar" 12 aasta sünnipäevaks. Hooldekodu juhataja Heli Raevaldi sõnul on hooldekodus abivajajaid ja huvilisi palju ning tooted leiavad koheselt rakendust.

Kosmodiski brändil on samuti sel sügisel sünnipäev. Kosmodisk on Eesti turul 5 aastat ning maailmaturgudel 15 aastat inimeste seljavaludele leevendust pakkunud. Kosmodisk on kliiniliselt testitud abivahend seljavalulde leevendamiseks ja raviks, mis ühtlasi soojendab ja lõdvestab pinges lihaseid.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.