Silmalaser avas Eesti kaasaegseima silmakliiniku

Eesti esimene nägemisteravust parandavate
laseroperatsioonidega ehk refraktiivse silma laserkirurgiaga alustanud
Silmalaseri silmakliinik laiendas oma tegevust, avades Tallinnas uue avarate
ruumidega kaasaegse ja eksklusiivse silmakliiniku aadressil Katusepapi 6.

Silmalaseri silmakirurgid on alates 2000. aastast sooritanud silmaoperatsioone, aidates inimesi kõige erinevamate silmahaiguste puhul, alates kataraktist (kataraktioperatsioonid, mille käigus vahetatakse hägustunud silmasisene lääts) ja diabeedi laserravist kuni kaasaegseima laserkirurgiani välja. Tänaseks on Silmalaseri kliinikus tehtud juba 20 000 lõikust ja vastu võetud ligikaudu 100 000 patsienti.

1999.aastal oma silmakabinetis tegevust alustanud Kai Noore sõnul lisandus erapraksisele 2000. aastal OÜ Silmalaser, kokku 4 silmaarstiga.
Tänaseks on dr. Kai Noor Silmakabinet ja Silmalaser ühinenud. Silmalaseri kliinikus töötab juba 12 suurte kogemustega arsti, 7 õde ja
4 assistenti.

„Meie silmakliiniku üheks suurimaks tugevuseks on tema arstid - tänu nende erinevale taustale ja kogemustele suudame aidata igasse vanusegruppi kuuluvaid patsiente. Vaatamata tõsiasjale, et enamasti soovitatakse lasekirurgilist sarvkestaoperatsiooni alates 18ndast kuni 45nda eluaastani,“ ütles Kai Noor.

Koos uue kaasaegse silmakliiniku avamisega kasvas Silmalaseri vastuvõttude ning võimalike operatsioonide arv samuti kahekordseks.

Lisaks Katusepapi tänaval asuvale silmakliinikule teostavad Silmalaseri arstid patsientide paremaks teenindamiseks vastuvõtte ka Tallinna Regionaalhaigla Mustamäe polikliinikus, Keila Haiglas ja Medicoveri tervisekeskuses.

Silmalaseri kliinikus on kasutusele võetud nö viimase põlvkonna laserid (500 Hz). Kui esimesed kasutusele võetud laserid aastal 2000 olid 20 Hz, siis iga aastaga on tehnoloogia üha edasi arenenud ning tänaseks on kasutusel 500 Hz laserid. Järgmise põlvkonna vastav laser peaks olema juba 1000 Hz, kuid nende tehnoloogiat alles katsetatakse. (Mida kõrgem on hertzide arv, seda kiirem ja vähem kõrvalolevaid kudesid traumeeriv on kogu protseduur.)

OÜ Silmalaser on alates tegevuse algusest investeerinud uusimasse meditsiinitehnikasse, et hoida laserkirurgia kvaliteeti kaasaja nõuete ja võimalustega vastavuses. Käesoleva investeeringu suurus uude kliinikusse Katusepapis ning uude aparatuuri ulatub üle 25 miljoni krooni (ca 15 milj on vastuvõturuumide ja operatsioonitubade maksumus, ca 10 milj uus laseraparatuur ning muu meditsiinitehnika).

Lisainformatsioon:

Heidi Puss
OÜ Silmalaser
Juhataja abi, vanemõde
Tel. 6 025386
Mob. 53444007

Dr. Kai Noor
OÜ Silmalaser
Silmakirurg
Tel. 6025380
Mob. 5020651

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.