Ketlin Beljaev • 10. september 2008
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Lätis on hüppeliselt kasvanud A-viiruhepatiiti haigestumine

Läti Rahva Tervise Agentuuri (SVA) andmetel registreeriti Lätis 2008. aasta seitsme kuuga 401 A-viirushepatiidi haigusjuhtu, mullu oli haigestunute arv kokku 15.

Enamus 2008. aastal registreeritud haigusjuhtudest esinesid Riia linnas (324 haigusjuhtu), Riia rajoonis (41) ning Ogre rajoonis (10). Maikuus esines haiguspuhang ühes Riia linna restoranis, kus haigestus A-viirushepatiiti 44 inimest. Vähemalt 39 haigusjuhtu registreeriti süstivate narkomaanide seas, vahendab Tervishoiuamet.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee