Tallinna südames avati uus LPG-stuudio Lacrima

Tallinnas avas uksed unikaalset LPG
süsteemi kasutav keha- ja näohooldusi pakkuv stuudio Lacrima, mis pakub
klientidele juba üle 20 aasta maailmas laineid löönud tehnoloogia abil
esteetilist näo- ja kehahooldust, sealhulgas efektiivset tselluliidi- ning
lipomassaaži.

Stuudio asutaja ning kaasomaniku Riina Vahtriku sõnul on LPG meetod väga mitmekülgne ja võimaldab regulaarse kasutamise puhul parandada ja täiustada kehakontuure ning trimmida nägu ilma kirurgilise sekkumiseta. „LPG aparaadi abil teostatav hooldus oskab aja mõju näole ja kehale aeglustada, peatada ja isegi tagasi pöörata. See sobib ka inimestele, kellel on hoolimata regulaarsetest treeningutest ja tervislikust toiduvalikust siiski probleeme kindlatesse kehapiirkondadesse tekkinud rasvapadjanditega ning keda vaatamata heale füüsilisele vormile häirib tselluliit naha all,“ ütles Vahtrik.

Müstilised tähed LPG tulevad meetodi leiutaja, prantslase Luis Paul Guitay nimest ja meetodit kasutati esmalt meditsiinis armiravis, eelkõige põletusarmide ravis. Tänaseks on seda tehnoloogiat kasutatud ja arendatud üle kahekümne aasta, LPGd kasutavad paljud tuntud muusikadiivad ja Hollywoodi staarid, sealhulgas Madonna ja Angelina Jolie, unikaalset meetodit kasutavad sportliku vormi toetamiseks ja füsioterapeutilisel eesmärgil ka paljud tuntud jalgpallurid.

LPG kortse vähendava ja nahka pinguldava näohoolduse seanss kestab pool tundi, kehahoolduseprotseduur 40 minutit. Nii näo liftmassaaži kui ka kehahoolduste teostamiseks kasutatakse Lacrimas kõige uuemat LPG seadet Cellu M6 (2008. aasta mudel).

LPG lipomassaaži esimesi tulemusi on näha juba pärast kuuendat protseduuri. „Seega on LPG meetod eriti sobilik kiire elutempoga inimesele. Stuudio jaoks Tallinna city südamesse kohta valides arvestasime sellega, et inimestel oleks võimalik oma keha trimmimisele ja tselluliidiravile aega võtta kasvõi keset tööpäeva,“ ütles Vahtrik ja lisas, et talv on ideaalne aeg figuuri trimmimisega alustamiseks ja järgmiseks bikiinihooajaks keha tippvormi viimiseks.

Lisa kommentaar

  • Katre Pilvinski

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.