Katre Pilvinski • 25. november 2008
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Dronedaroon vähendab haiglakulu

Athena uuringu andmete värske hilisem analüüs näitas, et Multaq® koos standardraviga vähendas kodade virvenduse või laperdusega patsientidel oluliselt (28%) haiglapäevade koguarvu

New Orleans, Louisiana – 11. november 2008. Pöördelisest ATHENA uuringust pärinevad uued andmed näitavad, et dronedaroon vähendas oluliselt kodade virvenduse / kodade laperdusega (AF/AFL) patsientide hospitaliseerimise sagedust ja kestust. See post hoc analüüs kanti ette Ameerika Südameassotsiatsiooni 2008. aasta teaduslikul konverentsil New Orleansis Louisianas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee