Madis Tiik lahkub E-tervisest

Alates 01. juunist 2011 ei täida Madis Tiik
enam Eesti E-tervise Sihtasutuse juhatuse liikme ülesandeid. Tiik soovis
vähendada töökoormust seoses doktoritöö ja muude tööülesannete täitmisega.

Madis Tiik juhtis Eesti E-tervise Sihtasutust alates 8. märtsist 2007. Enne seda oli ta sihtasutuse nõukogu liige.

„Olen e-tervise valdkonnas tegutsenud selle loomisest alates ning kindlasti jään sellega seotuks ka edaspidi, kuivõrd hiljuti määras Euroopa Komisjon mind president Ilvese kutsel tema poolt juhitava e-tervise töörühma nõunikuks. Mul on väga hea meel, et sihtasutuse juhina tegutsetud nelja aasta jooksul on meie riiklik tervise infosüsteem edukalt käivitunud ning muutunud nii meedikute kui kodanike jaoks aina olulisemaks töö- ja infovahendiks,“ sõnas Tiik.

Uue juhatuse liikme leidmiseks kuulutab Eesti E-tervise Sihtasutus välja avaliku konkursi. Kuni uue juhatuse liikme leidmiseni täidab sihtasutuse juhi kohuseid Pille Kink, kes juhib igapäevaselt Sotsiaalministeeriumis E-tervise osakonda.

Eesti E-tervise Sihtasutus loodi 18. oktoobril 2005. aastal Sotsiaalministeeriumi ja Eesti suuremate haiglate ning erialaliitude poolt. Sihtasutus arendab ja haldab Eesti riiklikku tervise infosüsteemi, loob lahendusi ja pakub teenuseid, mille eesmärk on toetada kvaliteetse ja kättesaadava tervishoiuteenuse osutamist.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.