Triin Tabur • 17. juuni 2011
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Narva haigla kasum langes aastaga ligi 2,5 miljonit krooni

SA Narva Haigla 2010. aasta kasum oli majandusaruande järgi üle 6,3 miljoni krooni, aasta varem aga ligi 8,9 miljonit krooni. Kasum vähenes seega aastaga 2,5 miljonit.

Haigla tööjõu kulud olid mullu kokku 123 mln krooni (2009.a. - 137 mln krooni). Tööjõu kuludest moodustas seitsme nõukogu liikme tasu 418 tuhat krooni ja juhatuse ainsa liikme Olev Sillandi tasu 733 tuhat krooni, mis teeb haiglajuhi keskmiseks kuutasuks 61 000 krooni.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee