Lastefond lõpetab insuliinipumpade kampaania jõulukaartide müügiga

23.11.2011

Jõulukaartide kampaania raames kogub SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond koostöös Eesti Skautide Ühinguga annetusi diabeedihaigete laste toetuseks.

Kaarte on kolme erineva pildiga ning need on joonistanud kolm last Tartu Lastekunstikoolist. Ühe kaardi maksumus on 1 euro. Insuliinipumpade ostmist on Lastefond erinevate kampaaniate abil toetanud terve käesoleva aasta jooksul ning jõulukaartide müük on neist viimane.

Kokku on tellitud 10 tuhat kaarti, mida müüvad nii Lastefondi vabatahtlikud Tallinnas ja Tartus kui Skautide Ühingu skaudid, vanemskaudid ja rändurid oma piirkondades. Tublimad kaardimüüjad saavad kampaania lõppedes ka sponsorite abiga premeeritud.

Kaarte saavad kauniks jõuluajaks soetada nii ettevõtted kui eraisikud, võttes ühendust Lastefondi või skautidega. Lähemat infot kaartide kohta saab Lastefondi või skautide koduleheküljelt www.lastefond.ee ja www.skaut.ee.

9.-11. detsembril toimub skautidel Hundude metsajõulupuu üritus, kus korraldatakse joonistusvõistlus, kus valitakse järgmise aasta jõulukaartidele minevad pildid.


Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.