Eesti Tervise Fond kutsub üles valima Aasta Arsti 2011

Tänavu korraldab Eesti Tervise Fond
koostöös portaaliga arst.ee Aasta Arsti valimist juba kümnendat korda.

Kandidaate saab esitada arst.ee aadressil 15. detsembrini. Samas saab lisada ka omapoolse kommentaari, miks just kõnealune arst võiks olla Aasta Arst 2011.

"Oleme saanud eelnevatel aastatel patsientide poolt nende lemmikarstide kohta väga palju positiivset tagasisidet," sõnas Eesti Tervise Fondi juhatuse esimees dr Eero Merilind. "Inimeste suur osavõtt Aasta Arsti valimistest näitab, et meie inimesed hoolivad headest arstidest ja tahavad, et neid arste tunnustataks ka laiemalt."

Kõikide kandidaatide seast valib aasta arsti þürii, mille koosseisu kuuluvad Evelin Ilves, Põhja-Eesti Regionaalhaigla kardioloogiakeskuse teadusjuht professor Margus Viigimaa, Rahvusvahelise Tervisedenduse Assotsiatsiooni asepresident dr Anu Kasmel ja Eesti Tervise Fondi juhatuse esimees dr Eero Merilind.

SA Eesti Tervise Fond on asutatud 25. mail 2007, mille eesmärk on eesti rahva tervise areng, aktiivse eluea pikenemine, tervislike eluviiside propageerimine ning terviseteabe jagamine.

Lisainfo:

Eero Merilind,

SA Eesti Tervise Fondi juhatuse esimees

Tel: + 372 51 12 901 , e-mail: eero.merilind@ehf.ee

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.