Perearst pakub asendajale tasu alates 100 € päev

Eesti ühe suurema nimistuga perearst Kaalep Koppel pakub terviseameti kodulehel asendajale päevatasu 100 eurot, millele võivad lisanduda muud tasud.

Kaalep Koppel tegutseb Saaremaal ja aprilli lõpu seisuga oli tema nimistus 3200 hinge. Nimistu teeninduspiirkonnaks on Kuressaare linn ja Kärla vald.

Oma südamlikus pöördumises tulevase kolleegi poole kirjutab Koppel, et "kõige ideaalsem oleks meile tööle tulla esialgu osa lise ajaga, siis on võimalik paindlikult ka edasist koostööd planeerida ja töömahtu kasvatada kuni näiteks ühe perearsti nimistu pungumiseni (Kärla). Saaremaal koosnevad enamus perearsti nimistuid patsientidest üle terve maakonna. Sellepärast peab mingi aeg töötama ja patsientide usalduse võitma, et nad nimistusse ikka jääksid."

Ta nimetab Saaremaal töötamise eelistena  kogemustega kolleege, suurte kogemustega pereõdesid nii Kuressaares kui Kärlal, rahulikku ja üksmeelset kollektiivi, võimalused meditsiiniliselt ennast arendada: on ole
mas väikekirurgia vahendid, vererõhu ööpäevaringne monitooring, Holter-EKG, laboratoorsed kiirtestid jm, turvalist keskkonda ja seda, et Kärlal on tugev põhikool ja lasteaed, aktiivne kogukond.

Alla pandud telefoninumbril ei olnud hetkel võimalik Kaalepiga ühendust saada, sest tal oli praegu vastuvõtt. 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.