Violetta Riidas • 22. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Andrus Loog: kosmonaudi ja detektiivi asemel arstiks

Meditsiiniuudiste küsimustele vastas värske Aasta Arst, Taastava Kirurgia Klliniku kirurg Andrus Loog.

Millised olid Teie esimesed mõtted, kui saite teada, et just Teid valiti aasta arstiks 2014?Üllatus, oleks vist see õige sõna. Loomulikult on iga tunnustus oluline, mulle samuti. Teisalt, kuna kirurgia on meeskonnatöö, siis on see kindlasti tunnustus kõigile, kellega oleme seda tööd teinud, kogu meeskonnale.  Ei ole võimalik kirurgil üksinda kedagi opereerida, palju on abijõudude, kes aitavad enne operatsiooni, operatsiooni ajal ja pärast. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee