Siret Trull • 29. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Eesti toetab ICRC ja WHO tegevust

Välisminister Keit Pentus-Rosimannus allkirjastas käskkirja, millega Eesti eraldab 380 000 eurot konfliktidest ja kriisidest mõjutatud inimeste abistamiseks.

Välisminister Keit Pentus-Rosimannuse sõnul kasvab aasta-aastalt Eesti võimekus suurte humanitaarkriiside tõttu kannatavate inimeste abistamisel. „Eesti on üks nendest riikidest, kes humanitaarkriisides kannatavate inimeste abistamist oma moraalse kohustusena võtab,“ ütles välisminister.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee