Siret Trull • 29. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Laienevad välisüliõpilaste stipendiumivõimalused

Välisriikide üliõpilaste, teadlaste ja õppejõudude stipendiumivõimalused avarduvad järgmisel õppeaastal. Riiklikke stipendiume Eesti kõrgkoolidesse õppima ja õpetama tulekuks saab taotleda rohkem huvilisi ja pikemaks perioodiks.

Haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski kinnitas riikliku välisüliõpilaste, teadlaste ja õppejõudude stipendiumide programmi, millega luuakse ühtne raamistik senise välislepingutel tugineva ja killustatud stipendiumiskeemi asemele. Eesmärk on muuta senine stipendiumiskeem paindlikumaks ja seda laiendada, lisades juurde uusi sihtriike. Riiklik stipendiumiprogramm toetab kõrghariduse ja teaduse rahvusvahelistumise põhimõtteid.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee