Triin Tabur • 31. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tartus kuulutati aasta kordaminekuks siirdemeditsiinikeskus

Tartu linnavalitsuse ja Postimehe konkursil "Aasta tegu 2014" valisid tartlased lõppeva aasta kümme tähtsaimat tegu. Võidu silla renoveerimise kui aasta teo kõrval tõid tartlased 2014. aasta kordaminekutena esile ka Tartu ülikooli siirdemeditsiinikeskuse.

Tartu ülikool avas maailmatasemel siirdemeditsiinikeskuse selle aasta maikuus Maarjamõisa teaduslinnakus. Selle maksumuseks kujunes 8,7 miljonit eurot.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee