Triin Tabur • 31. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Tallinna poekülastajad annetasid vähihaigete ravi toetamiseks üle 5100 euro

Hille Tänavsuu Vähiravifond „Kingitud elu” kogus viiel päeval avalikult annetusi kahes suures kaubanduskeskuses ning Stockmanni kaubamajas. Kaupluste külastajad annetasid vähihaigete heaks fondi kokku rohkem kui 5100 eurot.

 „Eesti inimene on heategevuse suhtes kohati ettevaatlik,“ ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu. „Aga sügaval südames ta tahab teha head, mõistes, et väiksemgi heategu tervendab seesmiselt – teeb paremaks inimeseks.“

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee