Triin Tabur • 31. detsember 2014
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kiirabiauto õnnetuses sai viga meedik

Eile, 30. detsembri õhtul põrkasid Tartus kokku sõiduauto ja kiirabiauto, milles viibinud meditsiinitöötaja sai õnnetuses vigastusi, kirjutas Postimees.

Eile kella 18.05 ajal juhtus Tartus Riia ja Suur Kaare tänavate ristmikul liiklusõnnetus, millele eelnevalt sõitis alarmsõidul, töötavate vilkuritega kiirabiauto mööda Riia tänavat Soinaste tänava poolt Puusepa tänava suunas vastassuunavööndis. Operatiivsõiduki roolis oli 1969. aastal sündinud Margus, kes oli kaine.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee