Arvamused
Ainult tellijale

Kannus: Minu viimane kirjutis tervishoiusüsteemi praktika korraldamisest

Tervishoiu Kõrgkooli rektor Anneli Kannus  Foto: PM/SCANPIX BALTICS /Scanpix

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli rektor Anneli Kannus kirjutab oma viimase kirjutise tervishoiusüsteemi praktika korraldamisest.

Praktikantideta pole töötajaid, töötajateta pole praktikante võimalik praktikale saata. Praktikata pole võimalik kõrgkooli lõpetada ehk diplomit saada ja tööturule suunduda. Põhjamaades on puudu 20 000 tervishoiutöötajat. Elanikkond vananeb, spetsialistide vajadus tervishoiu valdkonnas ning vastutus muudkui suurenevad. Vastutus suureneb seega ka nii õppimises kui ka õpetamises. Lihtne ja selge, kuid ometi nii suletud ring. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee