Aime Keis jätkab Ida-Viru Keskhaigla ülemarstina

IVKH ülemarst Aime Keis
IVKH ülemarst Aime Keis

Ida-Viru Keskhaigla nõukogu korraline koosolek toimus 17. novembril ja otsustati, et haigla ülemarst dr Aime Keis jätkab ametis.

Eelmise aasta jaanuarist Ida-Viru keskhaigla ülemarsti ametit pidanud Aime Keis esitas isiklikel põhjustel lahkumisavalduse, ent eelmisel nädalal oletati, et äraolek võib jääda ka ajutiseks.

Ida-Viru keskhaigla nõukogu esimees Valeri Korb ütles Põhjarannikule, et nõukogu otsustab kas viiakse läbi uus konkurss ülemarsti leidmiseks või antakse Keisile aeg maha võtta ning hiljem jätkata.

Keis tunnistas, et on mitu ettevõtmist, mida ta tahaks ülemarstina lõpuni viia. Neist üks on keemiaravi võimaluste loomine Ida-Viru keskhaiglas, mis kergendaks regiooni vähipatsientide elu.

“Tartu ülikooli kliinikumiga on selle üle läbirääkimised alanud ja loodan, et järgmisel aastal saab see võimalikuks. Olulisi projekte on teisigi, alates elektroonilise haigusloo muutustest kuni erakorralise meditsiini osakonna töö edasiarendamiseni. Tööpõld on tohutult lai.”

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.