Arstide liidu eestseisus muutus

Arst.
Arst.

Sel laupäeval, 28. novembril toimunud Eesti Arstide Liidu üldkogu koosolekul valiti liidu eestseisuse ja eetikakomitee uus koosseis kolmeks järgmiseks aastaks.

Uude eestseisusesse lisandus kolm uut liiget: Neve Vendt ja Neeme Tõnisson Tartu piirkondlikust ühendusest ja Maarja Hallik Tallinna piirkondlikust ühendusest. 

Eestseisuses jätkavad Indrek Oro (Tallinna piirkondlik ühendus), Andres Lehtmets (Tallinn), Vallo Volke (nooremarstide ühendus) ja Ave Aava (Pärnu).

Eestseisusest lahkusid arstid Anne Kirss (Tartu) ja Andri Meriloo (Läänemaa).

Ametisoleva eestseisuse volitused algavad 1. jaanuar 2016 ja lõpevad kolme aasta möödudes detsembris 2018.

Üldkogu päevakorras oli ka kollektiivlepingu projekti arutelu järgmisel aastal algavateks läbirääkimisteks. Sõnavõttudes ja üldkogu avalduses käsitleti aktuaalseid küsimusi tervishoius ja tervisepoliitikas.

„Arstkond ei keskendu ainult oma töötingimustele, vaid peab väga oluliseks seisukohtade avaldamist rahva tervist puudutavate teemade, näiteks praegu tähelepanu all oleva alkoholipoliitika kohta,“ ütles arstide liidu president Lembi Aug.

EALi üldkogu koosolek toimus sel aastal Tartus Dorpati konverentsikeskuses.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.