11 detsember 2015 07:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Innovatsiooni nõukogusse on sel nädalal esitatud juba hulk liikmeid

Töö- ja terviseminister Jevgeni Ossinovski on plaanitud terviseala teaduse ja innovatsiooni nõukogu esimeheks.  Foto: ÄP fototoimetus

Haigekassa kinnitas sel nädalal, et nende poolt asub terviseala teaduse ja innovatsiooni nõukogu liikme kohale Tanel Ross ja tema asendusliikmeks määratakse Kaie Mõtte, kes on haigekassa arendusjuht. Sel nädalal nimetati Ross ka E-tervise SA nõukokku.

Samuti on oma esindajad teada andnud TÜ Kliinikum, kes saadavad nõukokku Urmas Siiguri ja asendusliikmeks TÜKi juhatuse liikme Margus Ulsti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee