Ortopeed Vahur Metsna valiti ITK aasta arstiks

Ortopeed Vahur Metsna.
Ortopeed Vahur Metsna.

Ida-Tallinna Keskhaiglas leidis juba 11. korda aset aasta töötajaid esile tõstev pidulik tunnustamisüritus. Aasta arsti tiitli pälvis sel korral ortopeed Vahur Metsna.

ITK juhatuse esimees Ralf Allikvee sõnas tunnustusüritusel töötajaid tänades, et Ida-Tallinna Keskhaigla jaoks on 2015. aasta olnud sündmusterikas ning on hea tõdeda, et uude aastasse saab astuda optimistliku pilguga. Aasta töötaja tunnustusüritus on tema sõnul üks viis hea kolleegi märkamiseks ja tänamiseks ja kokkuvõtete tegemiseks aastast nii organisatsioonis kui igaühes endas.

Aasta arst tiitli pälvis ortopeed Vahur Metsna, kes on ITKga seotud juba ülikooli lõpetamisest saadik, alguses internatuuris ja ortopeedia residentuuris vanematelt kolleegidelt kogemusi saades ning hiljem ortopeedina töötades. Igapäevatöö kõrvalt on ta jätkuvalt tegelenud enesetäiendamise ning erialase lisategevusega, läbinud doktoriõppe ning kaitses selle aasta alguses edukalt doktorikraadi.

Lisaks kuulub ta Eesti Arstide Liitu, Eesti Traumatoloogide-Ortopeedide Seltsi ja Eesti Artroplastika Seltsi. Samuti on mitmete teadusartiklite autoriks. Kolleegid ja patsiendid hindavad dr Metsnat nii arsti kui inimesena. Sõbralik, osavõtlik ja ravitulemuste ning edasiviivate otsuste nimel alati valmis kaasa rääkima ja lahendusi leidma – selline on Vahur Metsna oma igapäevatöös.

Aasta arstidena leidsid äramärkimist veel günekoloog Tiiu Mäss, taastusarst Ruth Kivistik, radioloog Mariliis Soonsein, kardioloog/vanemarst Niina Bogomolova, oftalmoloog Janika Jürgens, nahahaiguste arst/vanemarst Pille Konno.

Aasta õendustöötajaks  kuulutati naistekliiniku emadusnõuandla ämmaemand Leili Pärnpuu. Aasta hooldustöötaja tiitel omistati hooldusravikliiniku III õendusabi osakonna hooldajale Merike Veelmaa.

Juba kaheksandat korda andis Ida-Tallinna Keskhaigla välja preemia ka parimale puhastusteenindajale, klienditeenindajale ning sekretärile. Aasta klienditeenindaja tiitli pälvis Marju Koks, aasta puhastusteenindaja on Elena Tarasova ning aasta sekretär patoloogiakeskuse sekretär Kaja Seppi.

Ida-Tallinna Keskhaigla tunnustab ka kliinilisi tugispetsialiste ja mittekliinilisi spetsialiste. Aasta kliiniline tugispetsialist on ambulatoorse taastusravi keskuse füsioterapeut Piret Laus ja aasta mittekliiniline spetsialist teadusosakonna juhataja Marika Tammaru.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.