Aasta arsti õnnitlemisel oli patsiendina kohal ka Savisaar

Professor Peep Talving ja tema kevadine patsient Keskerakonna esimees Edgar savisaar.
Professor Peep Talving ja tema kevadine patsient Keskerakonna esimees Edgar...

Tänavune aasta arst on PERHi erakorralise kirurgia keskuse juht professor Peep Talving, keda esimeste seas õnnitles tema selle aasta kuulsaim patsient Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Eesti Tervise Fondi juht perearst Eero Merilind ütles, et valik oli tänavu väga keeruline, kuna välja pakuti 200 nime. Siiski jäi valik pidama professor Peep Talvingul, kes sai esmaspäeval õnnitlused nii Eero Merilinnult, endiselt presidendiproualt Evelin Ilveselt kui ka Edgar Savisaarelt.

Ratastoolis istuv Savisaar kinnitas, et eelmise kord vaatas ta dr Talvingule veelgi madalamalt positsioonilt kui nüüd, kuid nüüdki vaatab ta heal meelel oma arstile alt üles. Talving toonitas vastu, et tore, et patsient on tervise juures. Savisaar lisas, et see on dr Talvingu võitlus. "Ikka meie koos võitlesime" märkis Talving.

Õnnitlejate voor aasta arstini oli pikk. Häid sõnu laususid kolleegid alates PERHi juhatuse esimehe Tõnis  Allikuga. "Sa tulid, nägid ja võitsid," märkis Allik.

Peep Talving tänas kõiki ja lisas, et üksi olla arst on väga raske, tema tunnustus laieneb haiglale, residentidele, üliõpilastele. Talving lisas, et tänavu rajatud erakorralise kirurgia keskuses on kolme kvartaliga ravitud 1300-1400 erakorralist haiget.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.