Violetta Riidas • 14 jaanuar 2016 10:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kliiniline psühholoog – hinnakiri nõuab, kuid kutset omandada ei saa

Tallinna Lastehaigla juht Katrin Luts.  Foto: ÄP/Erik Prozes

Tallinna Lastehaigla juht Karin Luts pärib sotsiaalministeeriumist aru, kuidas on põhjendatud seadusandlikult kehtestatud hinnakiri, mille realiseerimiseks puudub riigil süsteem ja finantseerimise plaan.

Sotsiaalministeeriumi tasemel on teisi osapooli kaasates arutatud kliinilise psühholoogi kutse omandamisega seonduvaid probleeme ja võimalikke lahendusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee