Kahe nädalaga on kaks inimest hukkunud haigla aknast kukkudes

Narva haigla
Narva haigla

Viimase kahe nädala jooksul on erinevatest haiglatest alla kukkunud kaks inimest.

Pühapäeva hommikul leiti Narva haigla kirurgiaosakonna eest tänavalt 76aastase naise vägivallatunnusteta surnukeha. Naine oli olnud ravil Narva haiglas, kirjutas Postimees.

"Naine kukkus kuuendalt korruselt," sõnas Narva haigla juhataja Pille Letjuka. Seda, kas tegemist oli enesetapuga, ei saanud Letjuka kommenteerida, kuid lausus, et lihtsalt kogemata kukkumine ei ole võimalik. "Seal peab ikka ronima jah," lausus Letjuka.

Politsei-ja piirivalve kommunikatsioonijuhi Kerttu Kralli sõnul on tegemist õnnetusega ning menetlust ei ole alustatud. "Surmapõhjuse selgitab lahang," sõnab Krall.

Nädal aega varem, 17. jaanuari õhtul, kukkus Lääne-Tallinna keskhaigla aknast välja eakas meesterahvas. «Tegemist oli meespatsiendiga, kelle vanus oli üle 80. eluaasta,» kommenteeris Lääne-Tallinna keskhaigla kommunikatsioonispetsialist Liisa Suba. «Kõik märgid viitasid enesetapule.» Patsiendil oli kaugele arenenud kopsuvähk ja paranemislootust ei olnud.

Suba sõnul saavad patsiendid nõustamist, kui nad ise seda paluvad. «Haiglas töötavad kogenud spetsialistid, kui nad märkavad midagi, siis nad reageerivad sellele,» sõnas Suba.

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.