Arvamused
Ainult tellijale

Nutiseadmed sihivad tervishoidu

Andrus Hiiepuu, Elisa juhatuse liige.  Foto: ÄP/Arno Mikkor

Vanem põlvkond hakkab rohkem nutitelefone hindama, kui nutiseadmega ühendatakse elutähtsaid tervisenäitajaid jälgivad seadmed.

Edasiste arengute seisukohalt toimuvad suuremad arengud mitte niivõrd nutitelefonides ja tahvlites, vaid pigem nendega ühendatud kehal kantavates seadmetes – nutikellades, tarkades käevõrudes ning meid ümbritsevates sensorites, mis jagavad nutiseadmetele uut põnevat infot. Selle info baasil hakkab sündima täiesti uusi digitaalseid teenuseid. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee